KURUMSAL İLETİŞİM

Kurumların hedef ve çalışma amaçlarına ulaşabilmesi hem kurum içi hem kurumlar arası kurdukları iletişimin sağlıklı olması sonucunda mümkün olmaktadır. Dişli çarkların uyumlu işleyişi gibi kurum içi ve dışı iletişiminizi de uyumlu hale getirmek ve rakip firmalarınızdan farkınızı ortaya çıkarmak adına size sunduğumuz hizmetler :

1. Kurumsal kimlik tasarımı:

Kurumsal kimlik; sektörde bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesinde büyük önem taşır.

Kartvizitlerinizi, yazışmalarınızda kullandığınız antetli kağıtlarınızı ve zarflarınızı, dosyalarınızı ve logonuzun bulunduğu tüm materyalleri sizi yansıtacak şekilde tasarlıyoruz.

Ayrıca kurumunuzun fiziksel ögelerinin kurumsal kimliğinizle uyumlu olmasını sağlamak adına iç mimarımız yönetiminde mekan tasarımlarınızı hayata geçiriyoruz.

2. Sosyal medya yönetimi

Günümüzde klasik medyanın yerini hızla almaya başlayan sosyal medya kişilerin ilgilerine, yönelimlerine ve ihtiyaçlarına göre kullanabildiği ve en önemlisi etkileşim sağlayabildiği bir alan haline gelmiştir. Ekibimiz sosyal medya hesaplarınızı hedef kitleniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirerek sosyal medyada daha itibarlı bir konuma gelmenizi ve kitlenizle interaktif bir iletişim içerisinde olmanızı sağlıyor.

3. Reklam ögeleri
Kurumunuzu yazılı, görsel ve sözlü mecralarda tanıtacak olan tüm materyalleri ihtiyacınız dahilinde üretiyoruz. Bunlara örnek olarak tanıtım filmleri, ürün fotoğrafları röportajlar ve kurumunuza özel dijital tasarımları verebiliriz.

Ayrıca oluşturduğumuz reklam materyallerini radyo, gazete ve televizyon kanallarında yayınlamanız için bağlatılarımızı kullanarak size aracılık ediyoruz.

4. Kurum içi iletişim ve psikolojik danışmanlık

Her başarılı kurumun arkasında o kuruma aidiyet hissi duyan bir ekip vardır. Kurumun felsefesini, amaçlarını ve düşüncelerini içselleştiren her çalışan kurumu bir adım ileri götürmeye hazırdır. Marlen Medya, bünyesinde çalışan psikologlarıyla kurum içi iletişiminizi kusursuz, ekip ruhunuzu güçlü hale getiriyor.

  • Hizmetlerimiz:
  • Kurum içi idari personel görüşmeleri
  • Kuruma personel seçimi
  • Kurum içi çalışanların motivasyonlarını artırma
  • Kurum içi çalışanların dikkat becerilerini geliştirme
  • Kurum içi iletişim sorunlarını gözlemleme ve çözüm önerileri sunma
  • Kurum içi çalışanlar arasındaki sorunlar ve gruplaşmaları önleme çalışmaları

5. Kurumsal organizasyonların planlanması

Kurum içi veya kurum dışı tüm organizasyonlarınızı ayırdığınız bütçe ve hedefleriniz çerçevesinde planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

 

 

     Fotoğraf-Film
       Web-Grafik                Tasarım
      Sosyal Medya